Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam z Podkarpacia
Autor Wiadomość
aprilia 
Kamil


Wiek: 33
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 1241
Skąd: Lubaczów/Rzeszów
Wysłany: 2012-01-06, 13:03   

Nie wiem,nie ma nic do tego?Tak samo pokazują się i znikają te serki w europejczyku i angolu?
 
   
Maciek 
Maciek

Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 784
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2012-01-06, 13:04   

Dodam, że rekord jaki osiągnąłem minimalnego spalania to było w lipcu na Słowacji jak jeździliśmy razem a Capo jechało na żaglu - coś około 4,8 wtedy wyszło po wgraniu map od KoDyego.

[ Dodano: 2012-01-06, 13:05 ]
Dokładnie tak samo jest wszystko ustawione ino mile są i Fahrenheity niestety wyświetlane:-((
_________________
Pozdrawiam
Maciek
 
   
aprilia 
Kamil


Wiek: 33
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 1241
Skąd: Lubaczów/Rzeszów
Wysłany: 2012-01-06, 13:07   

Te mile i temp. to tak nie może być :-x
A licznik dzienny jak sprawdzić co tam pod tymi przyciskami jeszcze jest?
 
   
Maciek 
Maciek

Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 784
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2012-01-06, 13:25   

Kwestiia przyzwyczajenia :-) ) - 1 mila to 1,6 km - więc szybka matematyka (ja dodatkowo nakleiłem sobie małe liczby na prędkościomierzu , zeby było lepiej widać , bo mnie to wkur.....denerwowało - nie wiem czy tu coś widać http://www.fotosik.pl/u/l.../album/965701), gorzej z temperaturą, ale tu zamontowałem dodatkowy termometr i mam po kłopocie - temperaturę cieczy widać też na wskaźniku. Przełacznikami masz przebieg dzienny i całkowity , kasowanie servisu, wyświetlanie błedów, sterowanie intensywnością podświetlenia zegarów - jak pogrzebiesz na forum to chyba ktoś to opisał- Gregum na pewno opisał kasowanie servisu - ja z tego korzystałem :-) :

http://caponord.cba.pl/?page_id=19
_________________
Pozdrawiam
Maciek
 
   
aprilia 
Kamil


Wiek: 33
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 1241
Skąd: Lubaczów/Rzeszów
Wysłany: 2012-01-06, 13:35   

Idę porobić zdjęcia wyczyściłem całego na błysk :lol:
 
   
eterum 
myśli o Capo


Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 820
Skąd: Łodygowice
Wysłany: 2012-01-06, 13:36   

To jeszcze nagraj filmik z odpalenia i pracy silnika :-)
_________________
 
 
   
Karpik 
Capofan


Wiek: 39
Dołączył: 05 Gru 2011
Posty: 673
Skąd: Bydgoszcz/Poznań
Wysłany: 2012-01-06, 14:07   

Siema :-)
Capo rules :mrgreen:
_________________
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
Życie liczy się w kilometrach
>>> www.MOTOmostowcy.pl <<<
>>> www.motokm.pl <<<
 
 
   
aprilia 
Kamil


Wiek: 33
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 1241
Skąd: Lubaczów/Rzeszów
Wysłany: 2012-01-08, 16:14   

Oto parę zdjęć które dzisiaj zrobiłem,a pogoda to mnie dzisiaj rozwaliła wstaje a tu śnieg a miałem sobie pojeździć :evil: .Lepszej jakości dodam jak tylko droga będzie sucha i wyjadę tym potworem:










[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/1001220b.jpg/]
[/URL]





I zdjęcia gniazda OBD :-D :





[ Dodano: 2012-01-08, 16:31 ]
To było tak:
Jedziemy autem do Szprotawy ja z moim tatem,zajeżdżamy o 21.20 na parking gość czeka jedziemy 200 metrów do jego koleszków (bardzo fajni ludzie) wchodzimy do garażu i pytają się to dla pana ten caponord (do mojego tata ja stoję z boku),mówi że nie i wskazuje palcem na mnie,a oni o ja pier....le :mrgreen: ,ty chcesz tym jeździć no dobra ale wracać do domu na kołach :shock: .
Pooglądałem odpalił pracuje chyba normalnie,wyjechał na drogę kawałek się przejechał i daje mi umowę na jazdę próbną motocyklem,ja mówię 100 metrów się przejadę i tyle gość twardo albo cała kasa albo nie ma przejażdżki,dobra masz tą kasę,ubrałem się w stój i przejechałem wszystko chodzi jak trzeba rama chyba prosta,wróciłem i mówię że wydechy i tak będę przerabiał a oni przecież on ma przerobione przez "Edzia" z dbkilerami, to mówię że wezmę je.
Dobra to jedziemy do jego domu spisać umowę,pojechaliśmy pokazał wszystkie dokumenty paragony itp. książkę serwisową spisaliśmy,dał wydechy kufry i zaprowadził nas do hotelu.
Przespaliśmy,rano około 9 wyjeżdżamy,jedziemy prosto na stację i tak full.
Później jedziemy tato z przodu autem,myślę spróbuję przy wyprzedzaniu co i jak i rura mu
"O Jezu jak to jedzie szczególnie powyżej 6 tyś."
Włączam grzane manety i lecimy po autostradzie troszkę pocisnę droga sucha do 180 super taką prędkość bez problemu można trzymać.Po 100km złapał deszcz i trzymał do samego domu 600km,40km od domu to już śnieg sypał.
Przyjeżdżam oczywiście cała rodzinka przychodzi i
"Co to za bydlak,wariat itp."

Faktycznie jest kawał motocykla,super jeździ i myślę że mi długo posłuży :-)
 
   
eterum 
myśli o Capo


Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 820
Skąd: Łodygowice
Wysłany: 2012-01-08, 18:06   

Lepiej dokup sobie jeszcze do niego gmole.

Bo wyobraź sobie jakby Capo wyglądał gdybyś, tak jak ja wczoraj, wpadł w plamę oleju na zakręcie przy 60 km/h



_________________
 
 
   
aprilia 
Kamil


Wiek: 33
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 1241
Skąd: Lubaczów/Rzeszów
Wysłany: 2012-01-08, 18:19   

Oj nie ładnie,nic ci się nie stało? :-(
Gmolę pójdą na wiosnę.
 
   
Maciek 
Maciek

Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 784
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2012-01-08, 19:08   

No Kamil sprzęcik piękny - kolorek też ;-)
Czyli jak widzę wrażenia z jazdy również pozytywne i banan na twarzy :mrgreen:

PS. nie wiem czy to ważne ale na ścianie w garażu zauważyłem bardzo ciekawy kalendarz :mrgreen:

Teraz koniecznie Gmole i płyta pod silnik - uderzaj do Wilka - bardzo fajne robi - zresztą widziałeś

Eterum - jak to się stało ??? Nic Ci się nie stało?

Coś wiem o plamach oleju - wracając w 2010 roku z Rumunii na 20 km przed domem na rondzie najechałem na strugę oleju, bo jakiemuś się lało z katamarana :evil: efekt - podcięcie przedniego koła , wygibas na moto, przerzutka jak na byku na drugą stronę, łapanie rownowagi (moto razem ze mną ważyło jakieś 400kg) ale udało się nie wyrżnąć - może dlatego , ze mam trochę doświadczenia z jazdy w terenie a tam takie sytuacje są częste (włącza sie wtedy instykt równowagi :shock: ). W efekcie wciągnęło mi prawą nogę pod tylnią stopkę i tłumik, który został wyrwany (GPR - montowany na wcisk na sprężynach). Noga bolała kilka dni ale nic generalnie się nie stało oprócz nowego doświadczenia. Niebagatelne znaczenie tutaj miały porządne buty Sidi adventure , które są bardzo dobrze zabezpieczone różnymi ochraniaczami . Na olej nie ma mocnych - jak na lodzie :roll:
_________________
Pozdrawiam
Maciek
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-08, 19:12   

Ładna sztuka.Identyczna jak moja. Moja też taka była przy zakupie, a teraz jest brzydka, porysowana i poobijana tak jak i Maćka, albo i gorzej :mrgreen:
Fajny masz schowek pod tablicą rejestracyjną.
Gmole sobie spraw, ale nie Hepco&Becker, tylko takie jak ma Maciek.
Podczas gleby nie pokrzywią ci stelaża przedniej owiewki, jak to było u mnie.

Szerokości życzę :mrgreen:
 
   
aprilia 
Kamil


Wiek: 33
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 1241
Skąd: Lubaczów/Rzeszów
Wysłany: 2012-01-08, 19:17   

Pod tablicą rejestracyjną to scotoiler ;-)
Obym nie miał takich przygód złych jak wy.
Szerokości.
 
   
Maciek 
Maciek

Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 784
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2012-01-08, 19:29   

Wicher- nie strasz mnie , bo ja mam takie gmole od Wilka na wzór Hepco - te dookoła lampy :shock: Przychodzą tam pod lampą cienkie śróby i to może być powodem wyrwania - mam zamiar przegwintować to na grubrze śruby - może pomoże :-/

Z resztą nikomu nie życzę takich przygód i testowania czy wytrzyma czy nie ...ale lepiej do wojny się przygotować :evil:
_________________
Pozdrawiam
Maciek
 
   
aprilia 
Kamil


Wiek: 33
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 1241
Skąd: Lubaczów/Rzeszów
Wysłany: 2012-01-08, 19:30   

A kalendarz hmm no jest fajny 8-)
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11