Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Dzień dobry :)
Autor Wiadomość
Martusia_

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-11-13, 14:51   Dzień dobry :)

Ogólnie to mało się znam na tym wszystkim ale gdyby nie fakt że ... administrator siedzi naprzeciwko mnie w pracy to pewnie nawet bym nie wiedziała że takie forum istnieje :) a tak to wprowadzę Wam trochę zamętu swoją osobą ale obiecuję mówić w miarę sensownie :)
 
   
Dziubek 
Capo 2005


Wiek: 52
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 1329
Skąd: Zürich / Warszawa
Wysłany: 2010-11-14, 00:49   Re: Dzień dobry :)

Martusia_ napisał/a:
Ogólnie to mało się znam na tym wszystkim ale gdyby nie fakt że ... administrator siedzi naprzeciwko mnie w pracy to pewnie nawet bym nie wiedziała że takie forum istnieje :) a tak to wprowadzę Wam trochę zamętu swoją osobą ale obiecuję mówić w miarę sensownie :)



Witamy witamy, to może i motocykl kupisz :mrgreen:
_________________
Aprilia Caponord ETV 1000
Mercedes E 270 CDI


www.podrozewkasku.pl
podrozewkasku@op.pl
...............
 
   
Martusia_

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-11-14, 16:50   :)

Wiesz zawsze marzyłam o swoim i nawet dostałam na 18.. Suzuki GSXR 750 ale niestety z pewnych przyczyn sprzedałam :( i od tamtej pory jakoś nawet prawka na motor nie mogę sobie zrobić...
 
   
Capo 
Administrator
Capo 2002, FJR 1300


Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 818
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-14, 20:04   

Ale zrobisz już ja się o to postaram :)
 
 
   
Dziubek 
Capo 2005


Wiek: 52
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 1329
Skąd: Zürich / Warszawa
Wysłany: 2010-11-14, 22:11   

Capo napisał/a:
Ale zrobisz już ja się o to postaram :)



Weź dziewczynę na rumaka i ja przewieź ;-)
_________________
Aprilia Caponord ETV 1000
Mercedes E 270 CDI


www.podrozewkasku.pl
podrozewkasku@op.pl
...............
 
   
Martusia_

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-11-15, 08:04   

Oczywiście że zrobię jeśli Ty zrobisz kat. B :)
 
   
Marcin 
Aprilia Atlantic 500

Wiek: 53
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 358
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-11-15, 09:45   

Martusia, witamy. Zrób prawko, kup motór, a wtedy będę mógł Cię postawić mojej żonie za żywy przykład, że kobieta + motor to nie jest fe... Tym bardziej że macie tak samo na imię... :mrgreen:

I oczywiście w imieniu swoim i innych kolegów wzrokowców proszę o fotkę! :mrgreen:
_________________
Pesymista, to dawny optymista, który po prostu zaczął myśleć realnie...
 
 
   
Martusia_

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-11-15, 11:42   

Prawko zrobie napewno na wiosnę :) co do kupna motoru może być ciężko finansowo tym bardziej że niestety nie chcę zaczynać od czegoś małego jak radzi Sebastian wolę od razu przejść na najmniej 600 :) ale to już czas pokaże :)
 
   
Martusia_

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-11-15, 11:45   

Biorą pod uwagę że wyrzucił pan Administrator kawałek mojej wcześniejszej wiadomości pozwolę sobie ponowić ją :)
Niestety mam zakaz odgórny wprowadzenia zdjęcia pod groźbą usunięcia mnie stąd :) a ja przecież chcę się tylko czegoś więcej dowiedzieć o motorkach :)
 
   
Marcin 
Aprilia Atlantic 500

Wiek: 53
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 358
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-11-15, 12:11   

Masz rację, nie należy się brać za nic małego.... :mrgreen:

No cóż. Pozostaje mi tylko liczyć że koledzy gromadą opowiedzą się za moją skromną prośbą i admin wymięknie. Bo jak wiadomo, vox populi - vox dei... :mrgreen:
_________________
Pesymista, to dawny optymista, który po prostu zaczął myśleć realnie...
 
 
   
Capo 
Administrator
Capo 2002, FJR 1300


Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 818
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-15, 12:59   

Tia jak spadać to z dużego konia jak mawiał mój pradziadek :)

Panowie jak Martusia da tu swoje zdjęcie to o niczym innym nie będziecie gadać jak tylko o niej już ja Was znam :) a poza tym nie lubię się dzielić :)
 
 
   
Martusia_

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-11-15, 13:04   

Drogi Administratorze ja tu jestem po to by się czegoś nauczyć i mieć większe pole manewru do zaimponowania Tobie podczas rozmowy :) zresztą kobieta wiedząca coś wiecej niż tylko jak się ubrać bywa bardziej atrakcyjna :) o samochodach troche wiem o motorach mniej ale po woli analizuje wasze posty wiec jeszcze trochę i będzie całkiem nieźle :)
 
   
Dziubek 
Capo 2005


Wiek: 52
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 1329
Skąd: Zürich / Warszawa
Wysłany: 2010-11-15, 16:32   

Capo napisał/a:
... a poza tym nie lubię się dzielić :)



Ty, Ty Ty.... ....Szkocie jeden :mrgreen:
_________________
Aprilia Caponord ETV 1000
Mercedes E 270 CDI


www.podrozewkasku.pl
podrozewkasku@op.pl
...............
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-15, 20:18   

Martusia_ napisał/a:
Wiesz zawsze marzyłam o swoim i nawet dostałam na 18.. Suzuki GSXR 750 ale niestety z pewnych przyczyn sprzedałam :( i od tamtej pory jakoś nawet prawka na motor nie mogę sobie zrobić...

Tak, pewnie się przewróciłaś, zmokłaś, albo fryzura ci się gniotła pod kaskiem.
Rodzice zrozumieli, że kupili ci śmertelną zabawkę, zabrali i zapisali do kółka informatycznego, bo klawiatura nie żądli jak motocykl.
Prawka nie rób, po co ci potrzebne, jak sobie kupisz coś porządnego, to Pan milycyjant może ci nafukać ewentualnie...

Cytat:
Prawko zrobie napewno na wiosnę :) co do kupna motoru może być ciężko finansowo tym bardziej że niestety nie chcę zaczynać od czegoś małego jak radzi Sebastian wolę od razu przejść na najmniej 600 :) ale to już czas pokaże :)

Tutaj zgadzam się w 100%. Dam Ci dobrą radę. Poniżej 1000, to w ogóle nie ma co schodzić, szybko ci się znudzi i poważania pośród braci motocyklowej nie będziesz mieć w ogóle.
Jak się kupi tak z 1300, to stosownie do pojemności wzrasta również stopień zaawansowania jeździeckiego i taki nagły przyrost umiejętności w obchodzeniu się z maszynerią(przynajmniej statystyki mówią, że tak jest u większości delikwentów).
Droga ewolucji nie jest ci potrzebna, bo zapewne dużo trenujesz na Play Station.

Zdjęcia nie wklejaj, jak masz na naszej klasie, albo na portalu nasz pub, to wyślij kolegom na PW.


No a tak w ogóle to witam na forum :mrgreen:
 
   
Martusia_

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-11-15, 20:29   

No to Kolega się rozpisał :)
Co do kółka informatycznego to pomyłka było to kółko różańcowe bo w internecie tyle złych rzeczy przecież :)
Co do prawka to wiesz samobójcą nie jestem a bez niego raczej nawet nie ruszę z tym motorem niestety wciąż jestem tylko kobietą :)
Co do wielkości to fakt że lubię duże silniki i moc nie znaczy też że nie umiem mierzyć sił na zamiary :) wiem że jak na kobietę i jej pierwszy motor to nawet 600 jest za duża :)
Play Station nie mam ale wiesz mam dobra wyobraźnie więc w takcie snu trenuje :)

A tak w ogóle zgadzam się z całą resztą która napisałeś i dziękuję za miłe powitanie :) aha nie martwcie się postaram się nie przeszkadzać Wam tu bardzo :)
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10