Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Witam serdecznie
Autor Wiadomość
tangy 

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-01-04, 10:51   Witam serdecznie

Witam wszystkich.
Wprawdzie jeszcze nie jestem posiadaczem Canoroda ale jeśli nadarzy sie okazja to na pewno się to zmieni :)
od dłuzszego czasu rozgladam sie za motorem dla siebie i cięzko znaleść odpowiedni egzemplarz ( czyt. w miare bezwypadkowy i zadbany ) Na razie rozglądałem sie za TDM 900 i DL 650 ale z racji ze lubię orginalne pojazdy zwrócilem uwagę wlasnie na ten model Aprilii. Planuje troche pojezdzic po europie w dwie osoby wiec myślę ze pojazd spełni moje oczekiwania. Jeszcze raz pozdrawiam :mrgreen:
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-04, 14:50   

Witam na forum :)

Życzę owowcnych poszukiwań Caponorda i jak już kupisz, to szerokiej drogi :)
 
   
Capo 
Administrator
Capo 2002, FJR 1300


Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 818
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-04, 18:46   

Witam serdecznie
Mam nadzieję że znajdziesz coś ciekawego :) a jeśli chodzi o podróże we dwoje po Europie to się nie masz co martwić moja żona nie narzeka :)
Jak już coś znajdziesz to się pochwal :)
 
 
   
eterum 
myśli o Capo


Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 820
Skąd: Łodygowice
Wysłany: 2009-01-04, 19:49   

Witaj,

Sam myślałem nad TDM 900. Miałem nawet upatrzony egzemplarz u szpili w Rybniku. V-storm odpadł z powodu małej mocy pod obciążeniem i z pasażerem.

Szukałem jeszcze viadra albo GSa ale kiedy zobaczyłem Capo byłem zachwycony. Po krótkiej przejażdżce wręcz zakochany. Przekopałem net w poszukiwaniu informacji o Capo i nie spotkałem się z opinią że to awaryjny motocykl (a tego się obawiałem ze względu na włosko-austriackie pochodzenie).

Pozdrawiam i daj znać jak już kupisz jakąś maszynę.. :)
_________________
 
 
   
gumis 
darek

Wiek: 44
Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 30
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2009-01-04, 22:16   

Witaj
Mam nadzieje że cos znajdziesz fajnego, prześle ci namiary od gosci, u których ja kupiłem ;-)
 
 
   
Gregum

Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 66
Wysłany: 2009-01-04, 22:44   

Po ujeżdżaniu TDM 850 okazało się ...
że 900tka to już nie to, DL nie tak mocny, a GS nie tak urodziwy i zwinny...

Strzał w dziesiątkę!
_________________

 
   
tangy 

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-01-04, 23:30   

gumis napisał/a:
prześle ci namiary od gosci, u których ja kupiłem

Bede bardzo wdzieczny, moze cos sie znajdzie ciekawego bo narazie znalazlem tylko dwa sprzety a to troche mało zeby powybierać :)
 
   
Szopen 

Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 23
Skąd: Raszyn
Wysłany: 2009-01-05, 11:24   

Cześć Tangy,
też będę niedługo na etapie poszukiwań. Zbieram kasę.
Od 2 sezonów jeżdżę mastodontem - K1200LT i żona nie pozwala mi go sprzedać :evil:
I powiem szczerze wątpię żeby Kapeć okazał się dla niej na tyle wygodny żeby zgodziła się przesiąść. Ale chrzanię to, najwyżej będę miał 2 sprzęty i stary samochód.
Udanych łowów! I zostaw coś dla mnie ;-)
pozdro.
 
   
tangy 

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-01-05, 11:29   

Z tym zostawianem moze byc ciezko bo puki co to nie ma w czym wybierac :)
 
   
Capo 
Administrator
Capo 2002, FJR 1300


Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 818
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-05, 21:22   

Ciekawe co jest z tym Rally Raid który od dłuższego czasu jest na allegro :) taki ładny a nikt go nie chce. Wiecie coś może na jego temat??
 
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2009-01-05, 22:27   

Też mnie ten model interesuje. Prezentuje się przesympatycznie. Cena niczego sobie, wydaje mi się, że do "ubicia" jeszcze.
Niestety bez oględzin, trudno cokolwiek wywnioskować.
 
   
tangy 

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-01-05, 23:03   

A mnie własnie ta RR z allegro totalnie nie podchodzi - kolor dla mnie fatalny, jakby Wielki Ptak zrobił na niego "kaka"
jezeli ktos chce to moge postarac sie coś dowiedziec o tym sprzecie bo nie każdemu do olkusza jest po drodze.
Sztuka ze Szczecina to niestety anglik a z nimi nie jest ciekawie jesli chodzi o korozje ( wiem z doświadczenia)
Zostal jeszcze czerwony z Warszawy z przebiegiem ...3000 km. Jak na 2002 rocznik to mało realny ten przebieg... Moze ktoś z Was go ogladal albo zna sprzet lub sprzedającego? wisial na www.moto-szklarnia.otomoto.pl
 
   
Capo 
Administrator
Capo 2002, FJR 1300


Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 818
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-01-06, 08:29   

Jeśli chodzi o kolorek tego RR to mi się podoba ale cóż o gustach się nie dyskutuje :)
Ten granatowy ze Szczecina jakoś tak od dłuższego czasu jest na allegro i nikt go nie chce ale nie mam pojęcia dlaczego to że anglik to chyba nie taki problem bo w naszym moto to wszystko z aluminium bądź magnezu więc nie rdzewieje ;-) .
Czerwonego z Warszawy mogę obejrzeć tylko nie w tym tygodniu bo jestem troszkę zajęty.
 
 
   
eterum 
myśli o Capo


Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 820
Skąd: Łodygowice
Wysłany: 2009-01-06, 09:02   

Co do tego czerwonego z Warszawy to chłopak od którego kupiłem Capo mówi że był go oglądać. Plastiki poklejone, śruby nieorginalne, Capo sprawiał wrażenie mocno dłubanego.. Dlatego zdecydował się na wyjazd do niemiec po dobrą sztukę..

Za 17 tyś to można spokojnie w niemczech już coś fajnego kupić. Z książką, fakturami za części i od pierwszego właściciela..
_________________
 
 
   
tangy 

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-01-06, 09:33   

Capo napisał/a:
Ten granatowy ze Szczecina jakoś tak od dłuższego czasu jest na allegro i nikt go nie chce ale nie mam pojęcia dlaczego to że anglik to chyba nie taki problem bo w naszym moto to wszystko z aluminium bądź magnezu więc nie rdzewieje .

Ale śrubki juz z magnezu nie sa i problem sie pojawia jak np. trzeba wymienic naped, łapiesz za srubke i zostaje Ci główka w kluczu a gwincik w kole. I tak z pozostałymi połączeniami gwintowymi, koncówkami przewodów hamulcowych, odpowietrznikami itp. Niestety, wilgoć straszne spostoszenie sieje :(
Z dobrą sztuką z niemcowni tez juz kolorowo nie jest - ceny za dobry egzemplarz to ok 5 tys ojro a przy obecnym kursie z kosztami sprowadzenia tez rewelacji nie ma :(
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10