Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Powitanie z Piły
Autor Wiadomość
Wojtaq 
*


Wiek: 68
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 583
Skąd: Piła
Wysłany: 2010-05-31, 13:23   Powitanie z Piły

Witam Koleżanki i Kolegów! Od dwóch tygodni jestem właścicielem Capo 2004 i na razie wąchamy się :mrgreen:
Dlaczego mało popularny włoch? Od zeszłego roku żegnałem się z VN800 robiąc sobie nadzieję na jednego z czterech turystycznych faworytów: Varadero 1000, TDM 900, V-Strom 1000 i BMW 1150 RT. Capo nie było brane pod uwagę...
Wsiadłem na każdego z czterech, pojeździłem i usiłowałem się zaprzyjaźnić. Coś nie pasowało, a najgorzej szło z niemcem, bo nie miałem tyle kPLN choć leżał mi pod pośladkami najbardziej. Z braku pomysłów, co dalej odłożyłem sprawę do wiosny 2010, czyli do teraz. Już, już załapałbym się na TDM ale zupełnie przypadkiem, w zaprzyjaźnionym sklepie wsiadłem na Capo i... wyjechałem już własnym po 15 minutach! Nie wiem, jak długo potrwa ten romans, ale nie ulega wątpliwości, że to prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia.
Teraz składam wniosek o przyjęcie do Waszego grona i nie możecie odmówić, bo aplikację mam za sobą :-P
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-31, 14:59   

Witamy w naszych skromnych, włoskich progach :mrgreen:
Poprosimy tylko o jakąś fotkę twojego rumaka :mrgreen:
 
   
maciejwu71

Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 238
Wysłany: 2010-05-31, 17:37   

Witaj witaj.....ciasno sie tu robi ale slyszalem ze im ciasniej tym lepiej :mrgreen: ( bez obrazy )
 
   
eterum 
myśli o Capo


Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 820
Skąd: Łodygowice
Wysłany: 2010-05-31, 17:42   

Witaj Wojtaq !

Widzę że przygodę z Capo zacząłeś tak jak ja. Szukałem BMW a zakochałem się w Aprilii.
Nie będziesz żałował bo to motocykl z duszą. Jak trzeba to zawiezie cię wszędzie. Ale będzie Ci też pokazywała humory.

Gratuluję zakupu i pozdrawiam :)

PS. Jesteś prawnikiem?
_________________
 
 
   
Wilk stepowy 

Wiek: 41
Dołączył: 25 Wrz 2009
Posty: 1229
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-05-31, 22:40   

Witaj kolego,
Jednak Capo ma w sobie coś.. Chyba wiele osób mogło by opowiedzieć podobną historię. Ja sam szukałem TDM900 a potem Vstroma650....... Caponord był super, ale nie chciałem litra.. Jednak jedna wizyta, aby może go zobaczyć i klamka zapadła :mrgreen: :mrgreen:

A epopeja o motocyklu "nie pędzonym ryżem" :mrgreen: jednego z tutejszych autorów dodatkowo ułatwiła podjęcie słusznej decyzji.

Ech... miło się wspomina..

Pokaż zdjęcie nabytku.
_________________
Caponord 2003
 
   
Krzysiek 
Jazda,jazda,jazda...


Wiek: 51
Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 459
Skąd: Warszawa/Marki
Wysłany: 2010-06-01, 09:29   

Witam serdecznie!
Historia lubi się powtarzać.. :-) Ja również szukałem czegoś w okolicach sztormiaka, ale jak zobaczyłem kapcia na żywo, to decyzja była natychmiastowa 8-)
Tearaz pozostaje Ci wertowanie forum i modyfikacje sprzeta
_________________
Minio
 
   
Marcin 
Aprilia Atlantic 500

Wiek: 53
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 358
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-06-01, 09:32   

Witam i spokojnych lotów życzę. Motor jest dobry, to i klub nam się coraz większy robi... :mrgreen: Tak trzymać...
_________________
Pesymista, to dawny optymista, który po prostu zaczął myśleć realnie...
 
 
   
Many 
Many

Wiek: 50
Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 41
Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-06-01, 22:26   Witam!

Witam również kolegę i podzielam opinie kolegów z forum.
Miłość od pierwszego wejrzenia ale modyfikacje zaraz po niej.
Mam motocykl od kwietnia i dwie awarie na dzień dobry, wszystkie opisane na tym forum czy stronie www.caponord.cba.pl Jazda tym moto to prawdziwa przyjemność ale cena też przyjemności czasem bywa spora hehehe:)

Pozdrawiam i życzę wiele miłych chwil i udanego związku z maszyną.
Dobrze jednak jest mieć czasem w zapasie drugi motocykl...

Pozdrawiam
Many Białystok
_________________
Many Białystok
 
 
   
aprilia 
Kamil


Wiek: 33
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 1241
Skąd: Lubaczów/Rzeszów
Wysłany: 2010-06-03, 19:52   

Witam.
 
   
Wojtaq 
*


Wiek: 68
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 583
Skąd: Piła
Wysłany: 2010-06-05, 09:00   

Dziękuję za takie miłe i tłumne powitanie! Jestem wzruszony, aczkolwiek nie zmieszany :mrgreen:
Miałem już możliwość zapoznania się z kapryśną elektryką, a dokładnie z problemami ładowania. Za kilka dni zastosuję porady Kolegów odnośnie regulatora i mam nadzieję na poprawę. Tych, którzy prosili o zdjęcie mojego nowego moto zawiodę, gdyż jeszcze go nie obfotografowałem. Zdecydowaliśmy wspólnie - On(a) i ja, że to nazbyt intymna czynność i nie jesteśmy jeszcze tak blisko, żeby organizować sesję. Szanuję prywatność więc poczekam, jak długo testosteron będzie pozwalał...
A póki co pochwalę się poprzednią maszyną, która lada dzień powinna opuścić garaż:

 
   
KoDy 

Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 140
Skąd: EMEA
Wysłany: 2010-06-06, 10:04   

Witaj. Capo to wspaniale moto. Ma kilka niedociagniec, ale wiekszosc z nich mozna samemu poprawic.
Ostatnio przejechalem sie Wiadrem i musze wam powiedziec, ze silnik wiaderka pracuje ladniej, ciszej, ale mozliwosci jezdne to juz porazka. Moto reaguje z sekundowym opoznieniem na manewr. Nasze Capo prowadzi sie jak najlepsza partnerka. Zawsze reaguje na nawet najlzejszy znak :)
 
   
Many 
Many

Wiek: 50
Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 41
Skąd: Białystok
Wysłany: 2010-06-06, 21:36   Jazda Capo:)

Prawda. Jeździ się lekko i zapie...zdrowo i sprawnie. O ile jedzie hehehee:) Czekam aż u mnie nastanie diagnoza bo nie wiem czy wymienię alternator czy regulator napięcia ? Czy kabelki i modyfikacja tylko. Koledzy odradzają wstawianie nowego od Aprilii a od Gold Winga nie wiem gdzie szukać i zapewne kosztuje sporo.
Może jakieś rady w innym dziale ale może być i tu.

Pozdrawiam
Many
_________________
Many Białystok
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10