Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
'Testowanie' Jagiela
Autor Wiadomość
Wojtaq 
*


Wiek: 68
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 583
Skąd: Piła
Wysłany: 2019-02-11, 13:19   'Testowanie' Jagiela

Donoszę szanownym Kolegom, że wspólnie z innym pilskim forowiczem wyekspediowaliśmy nasze Caponordy do Jagiela zlecając całkiem niemały zakres prac serwisowych. Chociaż trudno jest ocenić korespondencyjnie jakość czyjejś pracy, nie mieliśmy żadnych wątpliwości zlecając i potem pakując maszyny do auta, którym Tomek osobiście przyjechał do Piły. Nie wiem jak inni wielkopolanie, ale ja nie wyrobiłem sobie dobrego zdania o jakości usług lokalnych warsztatów, a Jagiel zyskał sympatię choćby wyważonymi i fachowymi opiniami na naszym Forum oraz wybitną empatią i gotowością do pomocy, czego sam wcześniej doświadczyłem.

Wybór był więc oczywisty, choć tu i ówdzie sączyły się sugestie kierujące np. do Oleśnicy, jednak niczego nie ujmując możliwie zainteresowanym stronom zdecydowaliśmy tak, nie inaczej. Uważam, że fajnie mieć do siebie zaufanie i dawać zarobić naszym, bo przecież każdy z nas odpowiada za swoją pracę, postępki i słowa przed innymi - najczęściej znanymi nie tylko z przestrzeni wirtualnej. Jestem dumny ze znajomości i przyjaźni, jakie zawarłem z osobami naszej społeczności i byłoby brakiem konsekwencji nie skorzystać z ich doświadczenia oraz umiejętności. Tak więc w tej części Forum korzystam z okazji, żeby jako najstarszy, aktywny użytkownik Caponorada w Polsce zareklamować usługi ISM!
_________________
Być narodowi użytecznym - jak Staszic!
 
   
gigas 
Tomek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 46
Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 457
Skąd: dolnoslas-opols
Wysłany: 2019-06-07, 09:34   

Wojtaq no to pochwal się jak wyszło testowanie Jagiela???? maszynę odebrałeś lata jeździ zapierdala??? ile czasu ogarniał - czy może jesteś dalej w czarnej "...otchłani" - pisz bo jestem ciekaw....a pewno nie tylko ja :))
_________________
Yamaha XT1200Z Super Tenere :))
BYŁA: Aprilia Caponord ETV 1000 2001r.
wcześniej : SUZUKI BANDIT 2000r.
i jeszcze pare innych...
szajba na punkcie cafe racer-ów
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10