Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
caponorty do sprowadzenia
Autor Wiadomość
milośnik cap699 
milośnik cap699

Wiek: 54
Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 323
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-12-18, 22:25   caponorty do sprowadzenia

Mam znajomego który trudni się sprowadzaniem moto z rynku Włoskiego namawiałem go długo na caponorty.rozeznał rynek i chce wto wejść .Potrzebuje waszej pomocy szczególnie jakie były malowania i w którym.. roku zmiany,mogą być linki gdzie szukać takich informacji.Chętnym dam kontakt sprowadza na zamówienie
 
   
Wilk stepowy 

Wiek: 41
Dołączył: 25 Wrz 2009
Posty: 1229
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-12-18, 22:37   

Dużo jest tutaj :)

http://caponordforum.cba....der=asc&start=0
_________________
Caponord 2003
 
   
aprilia 
Kamil


Wiek: 33
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 1241
Skąd: Lubaczów/Rzeszów
Wysłany: 2012-12-19, 08:06   

Dlaczego chcę sprowadzać caponordy?, będzie mu ciężko sprzedać bo ogólnie aprilię jest ciężko sprzedać.Ja też myślałem nad caponordem do sprowadzenia, ale szybko zrezygnowałem i wejdę w coś co szybko schodzi bo po co mi strupa którego będę sprzedawał 2 lata ;-)
 
   
Maciek 
Maciek

Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 784
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2012-12-19, 10:03   

Kamil - nie zgodzę się z Tobą - patrz nie zniechęcaj gościa. Prawdą jest , ze może trudniej sprzedać Aprilię. Ale Caponord jest wg mnie co raz bardziej poszukiwany z dwóch powodów: cenowo jest ok to raz, dwa to naprawdę świetny motocykl do dalekiej turystyki. Wielu ludzi ma dylemat między np. Wiadrem, GSem a Caponordem. Zobacz ile masz teraz ofery na Allego : AŻ 1!!!!!:-)

Problem polega na tym , żeby sprowadzać moto w super stanie - to jest sztuka, jak sprowadzi w dobrej cenie padlinę to rzeczywiście może być problem.

A teraz takie pytanko marketingowe dla przykładu : Sądzisz, że jakby sprowadził np. Raida lub Kapcia np w białym malowaniu w super stanie i dobrej cenie to długo by go sprzedawał????.........Otóż odpowiedź jest taka: Raida sam bym może kupił :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
Maciek
 
   
Karpik 
Capofan


Wiek: 39
Dołączył: 05 Gru 2011
Posty: 673
Skąd: Bydgoszcz/Poznań
Wysłany: 2012-12-19, 10:31   

Też uważam że Capo zyskują na populranośći i ta tendencja się utrzyma. Mają świetny design, są w dobrej cenie a przy tym wszystkim to świetny motocykl.
To jest troche jak kula śnieżna - czym więcej ich jest tym więcej przybywa, bo ludzie mogą ten motocykl gdzieś zobaczyć i nie boja się, że bedą posiadaczem jednego egzemlarza w kraju do którego nic nie da sie kupić...
Ja też przewiduje raczej bezproblemową sprzedaż jeśli gość bedzie sprowadzał dobre egzemplarze, a nie jakieś trupy...
_________________
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...
Życie liczy się w kilometrach
>>> www.MOTOmostowcy.pl <<<
>>> www.motokm.pl <<<
 
 
   
milośnik cap699 
milośnik cap699

Wiek: 54
Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 323
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-12-19, 10:49   caponorty do sprowadzenia

On stego żyje ma dobrą opinie i nie ściąga paści jeździ po kilka razy w miesiącu niech spróbuje
 
   
aprilia 
Kamil


Wiek: 33
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 1241
Skąd: Lubaczów/Rzeszów
Wysłany: 2012-12-19, 12:27   

Powiem tak wolę sprowadzić bmw lub hondę i sprzedać od ręki niż bujać się z kapciem ;-)
Miałem hondę deauville i w tym czasie sprzedawałem swoją pegaso honda od razu poszła pegaso stała aż 2 tygodnie :lol:
Pytanie teraz jaka będzie różnica w zarobku bo jak duża to wolę poczekać, a jak mała to lepiej coś innego sprzedać.

Za granicą tez kapcie kosztują i to nie mało więc dobry zarobek to marzenie.
 
   
Bravo Jasiu 
Capo 2002


Wiek: 48
Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 140
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2012-12-19, 19:29   

wszystko kwestia ceny i stanu motocykla - w zeszłym roku uczestniczyłem w zakupie dwóch Kapci ( fakt że dla rodziny :) ) Szwagra kapec stał tydzień i byli zdziwieni ze tak szybko poszedł ( 2004 rok z kuframi i gmolami za 13 400 ) i Wujowi 2002 rok z kuframi za 10800 ( w dwa tygodnie po przywiezieniu z Włoch )
oba motocykle bezwypadkowe i zadbane - ważne żeby nie przywieźć gniota

co nie zmienia faktu ze najbardziej chodliwa jest japonia , kuchnia włoska dopiero wchodzi na salony w naszej republice kartoflanej :)
_________________
Aprilia Caponord 2002
Aprilia Caponord 2006
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11