Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpicuj swoją brykę
Autor Wiadomość
Wicher
[Usunięty]

  Wysłany: 2009-08-20, 22:26   Odpicuj swoją brykę

Witam :mrgreen:

Coś czuję, że sezon pomalutku zbliża się do końca.
Dzieje się tak dlatego, że zaczynam brać się za jakieś lakiernicze sprawy w moim motocyklu, a to nie wróży spokojnej jesieni i zimy :mrgreen:

Zacząłem niby od pierdoły i nie do końca postarałem się z wykonastwem, ale i tak jest git.
Od samego początku nie podobały mi się plastiki w Capo. Zwłaszcza elementy, które nie są lakierowane. Jakoś w japońskich sprzętach wygląda to lepiej moim zdaniem.
Postanowiłem to zmienić i na próbę polakierowałem tylny błotnik i bagażnik.
Nabiłem pistolet lakierem strukturalnym do zderzaków i ogień :mrgreen:

Tak wyszło(lakierek jeszcze świeży podczas fotografowania)





W późniejszym terminie szprycnę handbary i przedni blotnik. Zastanawiam się czy plastiki wokół przedniego reflektwa będą dobrze wyglądać w strukturze? Hmmm.....
 
   
Marcin 
Aprilia Atlantic 500

Wiek: 53
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 358
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-08-20, 23:56   

No no... Wygląda to fajnie... Tylko z doświadczenia wiem że lakier na plastikach szybko się obdziera i wtedy już nie jest tak cool. Będę cię musiał w realu oblookać. :mrgreen:
_________________
Pesymista, to dawny optymista, który po prostu zaczął myśleć realnie...
 
 
   
eterum 
myśli o Capo


Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 820
Skąd: Łodygowice
Wysłany: 2009-08-21, 08:25   

Kurcze ja też musze się wziąść za to. Od Karchera mam pełno białych plam na plastiku obok zegarów. Dramatycznie to dla mnie wygląda.

Wczoraj zobaczyłem aukcję na ebayu. Cały taki plastik za 45 eu. Tak się cieszyłem że zanim zalicytowałem to plastik poszedł. Pół nocy siedziałem załamany..

To mnie wkurza w Capo.. Zamiast planować trasy siedze na ebay/allegro i szukam części..
_________________
 
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-21, 20:37   

Marcin napisał/a:
No no... Wygląda to fajnie... Tylko z doświadczenia wiem że lakier na plastikach szybko się obdziera i wtedy już nie jest tak cool. Będę cię musiał w realu oblookać. :mrgreen:

To jest lakier tylko i wyłącznie na zderzaki. Z obdzieraniem, to różnie bywa. Polakierowałem już kilka motocykli, a jak wiadomo większość to plastik :mrgreen:
Warunkiem jest dobre przygotowanie powierzchni i podkład wypełniający do plastików. Chociaż z doświadczenia wiem, że standardowy podklad wystarcza w zupełności i nic się nie obdziera, pod warunkiem, że nie drapiemy gwoździem :mrgreen:
Mogłem cholera zastosować podkład na te elementy, ale to zrobię w ramach następnej akcji :mrgreen:
eterum napisał/a:
Kurcze ja też musze się wziąść za to. Od Karchera mam pełno białych plam na plastiku obok zegarów. Dramatycznie to dla mnie wygląda.

Wczoraj zobaczyłem aukcję na ebayu. Cały taki plastik za 45 eu. Tak się cieszyłem że zanim zalicytowałem to plastik poszedł. Pół nocy siedziałem załamany..

To mnie wkurza w Capo.. Zamiast planować trasy siedze na ebay/allegro i szukam części..

A co tam masz za braki w Capo, że tak pilnie poszukujesz części ??


Żeby nie było, że wujek Wicher robi na odpierdul, to na bagażnik obowiązkowo przykleiłem naklejkę, żeby było jak w oryginale :mrgreen:




Naklejki na ramie również straciły trochę na świeżości, więc nakleiłem nowe z tajnych zbiorów Capomaniaka :mrgreen:
 
   
Krzysiek 
Jazda,jazda,jazda...


Wiek: 51
Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 459
Skąd: Warszawa/Marki
Wysłany: 2009-08-24, 11:25   

Fajne forum i fajna przeróbka na RR :-)
http://www.advrider.com/f...prilia+caponord
_________________
Minio
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-24, 15:16   

A widziałem, widzialem już kiedyś :)
Wygląda zacnie :)
 
   
B3stia 

Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 270
Skąd: Leszno
Wysłany: 2009-10-04, 02:20   

Ok przyznaj się skąd masz naklejki i czy szansa jest na tą z wahacza ?
 
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-05, 22:18   

Mam chyba tą naklejkę na wahacz.
Naklejki dostałem razem z motocyklem. Zaliczył parkingówkę i właściciel chyba był zmuszony zamówić cały komplet naklejek, bo pewnie pojedynczo nie występowały.
 
   
B3stia 

Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 270
Skąd: Leszno
Wysłany: 2009-10-23, 19:03   

Jeśli jest ona tobie zbędna odkupię ją od Ciebie.
How much ? i dlaczego tak drogo =]. Szczegóły wyślij na priva
 
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-23, 21:53   

Mam tą naklejkę.
Postawisz kiedyś browara i będziemy kwita ;-)
Wyślij mi na motowicher@interia.pl swoje namiary, to postaram się w miarę szybko przesłać naklejkę.
Pozdrawiam !
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-04, 17:03   

Przy okazji poszukiwania części w ramach naprawy powypadkowej, natykam się na różne gadżety.
Znajomy sprzedawał deflektor na szybę za dobrą kasę, więc przykro mi było tak to zostawić :mrgreen:
Ponoć montuje się to bezinwazyjnie, czyli bez wiercenia i innych rzeźb. Jakoś nie mam przekonania, ale jak mi odleci w czasie jazdy, to chętnie odsprzedam :mrgreen:
Zakupiłem deflektor z dwiema szybkami(duża i mała), ale z racji podwyższanej szyby, zamontuję wariant mniejszy.


 
   
Wilk stepowy 

Wiek: 41
Dołączył: 25 Wrz 2009
Posty: 1229
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-02-05, 08:29   

Gdzie to można kupić.
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-05, 16:18   

Znajomy kupił to chyba w GB(nie mam pewności), ale przypuszczam,że u nas spokojnie można to dostać ;)

<KLIK>
<KLIK>
<KLIK>
 
   
eterum 
myśli o Capo


Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 820
Skąd: Łodygowice
Wysłany: 2010-02-05, 17:17   

Draństwo jest strasznie drogie. Ciekawe czy rzeczywiście pomaga. Wicher jak odbędziesz jazdy testowe to daj znać jak się sprawuje. Głównie mnie interesuje możliwość jazdy z otwartą szybką.
_________________
 
 
   
Marcin 
Aprilia Atlantic 500

Wiek: 53
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 358
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-02-05, 21:29   

No właśnie, z otwartą szybką. I żeby muchy nie rozbijały się o zęby... :mrgreen:
_________________
Pesymista, to dawny optymista, który po prostu zaczął myśleć realnie...
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11