Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
co zrobić i czy to robić
Autor Wiadomość
elefant 
trąba zawsze do góry


Wiek: 48
Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 559
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2015-05-10, 20:27   co zrobić i czy to robić

Nigdzie nie mogę znaleźć opisu kodu błędu nr 11.Błąd ten wyskoczył na zegarach razem z błędem nr 34(cewka drugi cylinder centralna świeca), proszę poprawcie mnie jeśli się mylę.
co nr 11 oznacza?
drugie pytanie brzmi:czy po wymianie cewki resetować kompa poprzez odłączenie "-" na jakiś czas?
P.S
Do marca tego roku przez kolejnych kilka sezonów wstecz jeździłem Varadero 1000 , ale Capo to jest jednak inna półka.Mimo że model posiada kilka wad to już na Varana nie wsiądę.
 
   
KKK 
Krzysiek

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 44
Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 787
Skąd: Ustroń
Wysłany: 2015-05-10, 20:37   

U mnie też tak było(34,11)wymieniłem cewkę,strzał z klucza i pojechałem.Jeździ do dzisiaj.Nic nie resetowałem,jedyne co to po wymianie cewki i odpaleniu-zgaszeniu sprawdziłem czy są jakie błędy nic nie pokazało.

Może jeszcze kto się wypowie z większym doświadczeniem.
_________________
B2,V8,R5
 
   
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1834
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2015-05-10, 20:48   

Z tego co manual podaje błędy się zaczynają od 12.... może jakieś czary-mary wyskakują :D co do resetowania..... nie ma sensu tak kompa nie "zresetujesz" i nic to Ci nie da, poza tym jeśli ustępuje usterka komp wychodzi z trybu awaryjnego.... jeśli takowy tutaj występuje a błąd "zostaje" tylko w pamięci....dla serwisanta
PS a viadro czamu takie be że tak zapytam???
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
elefant 
trąba zawsze do góry


Wiek: 48
Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 559
Skąd: Sieradz
Wysłany: 2015-05-10, 21:01   

Dziękuję za odpowiedzi na tę chwilę mi wystarczą
P.S Varan nie jest aż tak be
jednak CAPO dużo lepiej prowadzi się we winklach,pozycja za kierownicą trochę lepsza ,siedzenie w Capo nie wymaga żadnych przeróbek jest super , hamulce rewelacja mam klocki brembo w swoim egz. na froncie i tyle-Varan pod tym względem nie hamował.Zawieszenie rewelacja.
no i mam w końcu motocykl enduro na szrychowanych kołach a nie jak to japoncy sobie wymyslili na lanych.
to bardzo z grubsza
 
   
robert1973 
Zapierdalam:)powoli


Wiek: 50
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1834
Skąd: Czeladź
Wysłany: 2015-05-10, 21:03   

i to wystarczy :)...... bo Viadro ma jedną wadę....brak zalet :D:D..... a miałem kupić viadro..... pojeździsz dłużej oczy bardziej Ci się "otworzą" :)
_________________
Chińskie przysłowie mówi:
"Jeśli chcesz być szczęśliwy jeden dzień - upij się. Jeśli chcesz przez całe życie być szczęśliwy - załóż sobie ogród." dodam... żeby mieć gdzie pić
 
 
   
gigas 
Tomek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 46
Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 457
Skąd: dolnoslas-opols
Wysłany: 2015-06-28, 08:49   

robert1973 napisał/a:
i to wystarczy :)...... bo Viadro ma jedną wadę....brak zalet :D:D..... a miałem kupić viadro..... pojeździsz dłużej oczy bardziej Ci się "otworzą" :)

dokładnie jak wspomniał kolega....ja pyknołem wczoraj ponownie 200km i co ?..a no nic :)) nic mnie nie boli plecy cale dupa nie boli jedynie to reka od machania :)) ...albo mnie ta maszyna zaczarowała i rzuciła urok albo jestem jeszcze pod wrażeniem z jazdy w szoku ktory trzyma mnie od 30 maja br., bo jak na razie nie widze wad w jezdzie.
_________________
Yamaha XT1200Z Super Tenere :))
BYŁA: Aprilia Caponord ETV 1000 2001r.
wcześniej : SUZUKI BANDIT 2000r.
i jeszcze pare innych...
szajba na punkcie cafe racer-ów
 
   
don Vito 


Wiek: 39
Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 31
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2015-06-28, 21:45   

Viadro ma jeden fajny patent którego moim zdaniem brakuje Apce, mianowicie system Dual CBS. I tu panowie trza pochylić głowę skośno-okim inżynierom, bo w tak cięzkim moto to duże ułatwienie. Natomiast nie twierdzę że Kapiszon ma do d...py układ hamulcowy po prostu jest inny i trza się naumieć jeździć tym koniem, zresztą jak każdym innym.
Nad całą resztą Hondziny nie mam zamiaru się podniecać ;)
_________________
LWG i szacunek do Wszystkich na drodze.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11