Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Alarmy?
Autor Wiadomość
Gregum

Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 66
Wysłany: 2008-08-07, 07:27   Alarmy?

Witajcie ponwnie
Capo to moto o dość dużej wartości rynkowej:)
Używacie alarmów?
Czy nie mają wpływu poborem prądu lub innymi
czynnikami na pracę kompa?
Jakie możecie polecić?
 
   
Capo 
Administrator
Capo 2002, FJR 1300


Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 818
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-08-07, 22:14   

Patrząc po aukcjach z allegro zastanawiam się czy aby napewno o dużej wartości rynkowej :) Moto niedocenane jest w polsce to i cena jest niewygórowana. Natomiast jeśli chodzi o alarm to nie słyszałem by któryś z chłopaków coś takiego posiadał ale może się ktoś ujawni :)
 
 
   
milek_sz 

Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 8
Wysłany: 2008-08-08, 01:07   

To i dobrze dla nas, ze niedocenione w Polsce - nie wiedza co traca :) za ta cene wola kupic Africe :lol:
Co do alarmu to przyznam sie juz, ze posiadam, sam montowalem calkiem niedawno wiec nie moge stwierdzic co i jak z awaryjnoscia itp... nie podlanczalem "zdalnego uruchamiania silnika" zamiast tego podlaczylem to pod swiatla, reszta jakw w instrukcji, nawet odlaczenie zaplonu, ale pokusilem sie na przelacznik zalanczajacy zaplon manualnie w razie "W" ;)
Alarm byl dostepny na allegro, pod nazwa DELTA, od sprzedajacego - HADRON_PS - cena 89zl.
Jak na razie wszystko cacy :) motor najdluzej stal tydzien nie ruszany z uzbrojonym alarmem, przy odpalaniu nie bylo problemu, oby tak dalej.....
_________________
Chart>ETZ 150>ETZ 251>Jawa 350>Yamaha DT80>Honda NSR>DR750>Suzuki GSX1100F>Suzuki VX800>Aprilia Pegaso3>Triumph Tiger900>Honda TRX400>Polaris SP800>Kawasaki ZX10>Aprilia Caponord RR>Cagiva Gran C.>Ducati 750SS>Dniepr>KTM540>DR800>Suzuki RF900> Honda TA650
 
 
   
Robert 
Grappa

Wiek: 39
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Aberdeen-Raciborz
Wysłany: 2010-01-04, 15:39   

Witam jesli pytanko o alarm to tez mam zamontowany lecz nie ja sam go instalowalem zakupilem moto wraz z nim. Fajna sprawa jak czasem chcesz gdzies tylko wckoczyc np. do sklepu i nie chcesz go specjalnie przypinac to alarm zalatwia wszystko. Moj po 30s od wylaczenia stacyjki sam sie uzbraja.
I mialem kilka dni temu z odpaleniem rozladowal ni sie aku ale to moze byc tez wina zimy. Wiec nie nazekam. A czy moto drogie czy tanie, to tak samo jak miec czy niemiec nie wazna cena, ja wole miec swoje moto i spac spokojnie
_________________
No to jazda
 
   
B3stia 

Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 270
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-01-04, 16:53   

ja opłacam AC i też śpię spokojnie =] tym bardziej, że pewny jestem sprawności akumulatora ;)
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10