Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
A moze by tak liste slabych punktow zrobic??
Autor Wiadomość
jarekhornet

Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 38
Wysłany: 2009-12-14, 12:19   A moze by tak liste slabych punktow zrobic??

Witam
Jako ze teraz pogoda niesprzyjajaca wycieczkom przegladam nieco intensywniej internet i dochodze do wniosku,ze moj nowy nabytek ma kilka slabych punktow, ktore warto by bylo przejrzec.W zwiazku z tym moze by zrobic liste ewentualnych problemow cos na wzor tej stronki: http://www.apriliaforum.n...ead.php?t=8672.
Przyzwyczailem sie przez ostatnie ponad 10 lat do Hondy co mnie odrobine rozpuscilo:)
Wracajac do tematu juz wiem ze musze sprawdzic :
jakie mam zlaczki zbiornika, cos czytale ze serwis wymienia je na gwarancji jesli nie byly wymieniane, w przyszlym roku potwierdze,
ladowanie do poprawki (przy 4000 13.2v poprzednik tak jezdzil i nie bylo problemow, ale przez 5 lat 3akumulatory polecialy) a u mnie w Hornecie przez 10lat drugi jest zamontowany i dalej chodzi
tarcze hamulcowe (plywajace ABS, stukanie)juz zrobione teraz tylko ptrzetestowac
Kable przy rozruszniku do sprawdzenia
i chetnie bym sie dowiedzial co jeszcze:)
ZEBY WYELIMINOWAC CHOROBY WIEKU "MLODZIENCZEGO" w zimie,a latem korzystac z urokow podrozy,a nie cieplego garazu.
Pozdrawiam Jarek
Wesolych Swiat, Szczesliwego Nowego Roku, a w nim wielu wielu slonecznych dni i tyle samo wyjazdow co i powrotow:)
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2009-12-14, 16:53   

Caponord nie ma słabych punktów :mrgreen:
Ma kilka cech charakterystycznych :mrgreen:
Muszę uaktualnić mój opis Caponorda, żeby koledzy z forum nie fikali :-P
 
   
Karaluch 
No to jazdaaaa...

Wiek: 47
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 289
Skąd: Sompolno k/Konina
Wysłany: 2009-12-14, 20:30   

Święte słowa Wiaterku, święte słowa...
_________________
Nie ten jest motocyklistą kto o motorach dużo mówi a ten, który wsiada na motocykl i jedzie przed siebie.
 
 
   
Marcin 
Aprilia Atlantic 500

Wiek: 53
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 358
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-12-15, 09:36   

Jedynym słabym punktem Caponorda są niedoświadczeni użytkownicy, malkontenci i dyletanci. Czasem zdarza się że Kapcia kupi facet który na codzień robi zakupy w Biedronce, ma pudla i brzydką żonę. A potem wypisuje na forach że mu się żarówka przepaliła w migaczu, jak to możliwe i co to w ogóle jest za skandal...

Wicher, to oczywiście nie było do ciebie (ani też do nikogo innego). :mrgreen: Twój opis jest zbiorem obserwacji, czasem subiektywnych i służy wymianie opinii i poszerzaniu wiedzy o maszynie. Ja tam nie widziałem żadnego narzekania czy wytykania słabych punktów. Zostaw go jak jest. :mrgreen:

Capo rulez... ;-)
_________________
Pesymista, to dawny optymista, który po prostu zaczął myśleć realnie...
 
 
   
Karaluch 
No to jazdaaaa...

Wiek: 47
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 289
Skąd: Sompolno k/Konina
Wysłany: 2009-12-15, 12:24   

Amen...
_________________
Nie ten jest motocyklistą kto o motorach dużo mówi a ten, który wsiada na motocykl i jedzie przed siebie.
 
 
   
jarekhornet

Dołączył: 31 Paź 2009
Posty: 38
Wysłany: 2009-12-16, 03:42   Nie ruszac

Witam
Skwitowaliscie moj post dosc brutalnie:) tym niemniej nie uwazam zeby 3 akumulatory od 2005 do 2009 byly normalnym zjawiskiem, wiec mimo sugesti jednak zerkne w ta elektryke:)
Pozdrawiam Jarek
 
   
Marcin 
Aprilia Atlantic 500

Wiek: 53
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 358
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-12-16, 13:00   

Miałem 4 Pegaso i teraz mam kapcia z oryginalnym aku. W żadnym motorze z aku nie było problemów. Wiem że czasem takie występują, ale to są chyba indywidualne problemy z regulatorem napięcia, które powinny być proste do zdiagnozowania i naprawy...
_________________
Pesymista, to dawny optymista, który po prostu zaczął myśleć realnie...
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11