Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Caponord 1200, kręci ale nie odpala
Autor Wiadomość
RESPIRATOR 
Jacek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 51
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 1573
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2019-01-13, 23:59   

Chyba Cię trochę poniosło kolego z Rzeszowa !
Jesteś tu chyba trzeci z nowym Capo więc czego się spodziewasz !
_________________
chodzi o to żeby wpadać w błoto / morda w błocie .... świat w kolorach
 
 
   
Capo 
Administrator
Capo 2002, FJR 1300


Dołączył: 29 Cze 2008
Posty: 818
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-14, 07:57   

Grzechotnik forum działa od 2006 roku i jakoś nikt do tej pory nie narzekał. Nie znalazłeś tutaj pomocy to możesz zawsze szukać dalej bo nieograniczone są zasoby internetu. W kwestii pomocy to nikt z Szanownego grona nie jest jasnowidzem i nie jest w stanie na odległość zdiagnozować Ci usterki. Dostałeś parę propozycji do sprawdzenia ale widzę, że nawet nie zapytałeś wujka gogle o polecany przez Jagiela program, a masz czelność podważać sens istnienia forum i oceniać ludzi, którzy tu się spotykają. Przypomnę, że forum to nie SERWIS motocykli!!!!.
Nie wiem gdzie jeździsz i jakich ludzi spotykasz ale ja nigdy ale to nigdy nie miałem problemu z tym by mi jakiś motocyklista pomógł i sam staram się pomagać jak tylko mogę ale pamiętaj, że do tego by Ci ktoś pomógł trzeba mieć odpowiednie nastawienie, a jeśli w życiu postępujesz tak jak na tym forum (pamiętaj, że jesteś tutaj nowy i jeszcze Cię nie znamy) to możesz mieć problemy z tym by w ogóle ktoś chciał Ci pomóc.
Życzę powodzenia w rozwiązaniu problemu z moto i nie piszę tego z uszczypliwością.
AVE
 
 
   
jagiel 
Rally Raid 2003


Wiek: 39
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 1155
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-14, 10:38   

A za całą resztę zapłacisz kartą master card :))) przepraszam... nie mogłem się powstrzymać :)
_________________
Indywidualny Serwis Motocykli, Roty 62, Warszawa, tel: 510-749-768, www.ismserwis.pl / www.czesciaprilia.pl / www.czescikymco.pl / www.czescipiaggio.pl
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-14, 11:15   

Nie no ku*wa, codziennie to lepsze kasztany na tych internetach....
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2019-01-14, 14:16   

jagiel napisał/a:
A za całą resztę zapłacisz kartą master card :))) przepraszam... nie mogłem się powstrzymać :)


Tez o tym pomyślałem :P

[ Dodano: 2019-01-14, 14:19 ]
RESPIRATOR napisał/a:
Jesteś tu chyba trzeci z nowym Capo więc czego się spodziewasz !

A kto jest tym trzecim Jacuś ?? :mrgreen: :mrgreen:
 
   
RESPIRATOR 
Jacek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 51
Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 1573
Skąd: LUBLIN
Wysłany: 2019-01-14, 14:39   

No chyba mnie nie podejrzewasz.
_________________
chodzi o to żeby wpadać w błoto / morda w błocie .... świat w kolorach
 
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2019-01-14, 14:45   

RESPIRATOR napisał/a:
No chyba mnie nie podejrzewasz.

No nie Jacek... chyba jeszcze jeździsz na jakiś angolu :P
 
   
grzechotnik 
Stary korwobód


Ile cylindrów ma Caponord: 1
Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 20
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-01-14, 19:42   

S O R R Y ! ! ! Za bardzo sie naje...em :mrgreen: :roll: :evil: :!: :-P :-/ :-? :!:
_________________
Lepszy Caponord w telewizorze niż Multistrada u sąsiada.
Ostatnio zmieniony przez grzechotnik 2020-01-15, 19:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
   
gigas 
Tomek


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 46
Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 457
Skąd: dolnoslas-opols
Wysłany: 2019-01-15, 11:12   

grzechotnik napisał/a:
S O R R Y ! ! ! Za bardzo sie naje...., no i napisałem. Po pijaku wszystko mnie niepotrzebnie wkur....


Chłopie - prosta zasada - nie umiesz pić to nie pij ! (albo napij się mleka) - a tym bardziej nie dotykaj klawiatury bo narobisz szkody sobie jeszcze bardziej. Ciesz się że nie dostałeś bana na konto i jeszcze możesz coś napisać......
Masz motonga jak mawiają to masz/będziesz miał też problemy związane z eksploatacją, to taka norma...masz Aprilię to będziesz "może" miał większe problemy niż inni kierownicy innych marek które dosiadają....
generalnie nie ma zasady znamy się tutaj w większości wszyscy i nikt nikomu tutaj nigdy nie ubliżał, nie szykanował itd... niezależnie od wszystkiego....no może poza Janciem :))) - i jego serdecznym umiłowaniem pewnej "zacnej" marki bedzieszmialwydatki - Jancio ja ciebie też :PPPP
-
masz tak jak pisali poprzednicy motonga nowszego może nie tak jeszcze zbadanego jak poczciwe "starsze" KAPCIE - starsze nie znaczy gorsze....

i jeszcze jedno:
nie ma pomocy? - chłopie nie wiesz co mówisz - ja miałem problemy to KOLEDZY z forum staneli na WYSOKOŚCI zadania i pomoc otrzymałem, niezależnie czy w drodze czy na postoju...

3m się i więcej spokoju........
_________________
Yamaha XT1200Z Super Tenere :))
BYŁA: Aprilia Caponord ETV 1000 2001r.
wcześniej : SUZUKI BANDIT 2000r.
i jeszcze pare innych...
szajba na punkcie cafe racer-ów
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2019-01-15, 14:54   

gigas napisał/a:
no może poza Janciem :))) - i jego serdecznym umiłowaniem pewnej "zacnej" marki bedzieszmialwydatki - Jancio ja ciebie też :PPPP

Ale dalej jeżdżę piękna myślą motoryzacyjną a nie jakimś tam... co to było ?? :mrgreen: :mrgreen:
Gigasku ja Ciebie tyż :P
 
   
grzechotnik 
Stary korwobód


Ile cylindrów ma Caponord: 1
Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 20
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-01-15, 15:24   

gigas napisał/a:
Masz motonga jak mawiają to masz/będziesz miał też problemy związane z eksploatacją, to taka norma...masz Aprilię to będziesz "może" miał większe problemy niż inni kierownicy innych marek które dosiadają....


Wiem, słyszałem dużo różnych opinii.... I co? I kupiłem. Na chwile obecną jedyne co mi sie w tym moto podoba to design, ma też chyba najlepsze heble na jakich jeździłem, aha no i nie tłucze garami jak np. V-strom, ktory był u mnie w garażu przed Aprilią. Ale midtrzostwem jest wydać 30k pln i mieć moto ktoro nie pali. To na wkur.. uderza mocno. Motocyklami jestem związany od łebka, pierwszy to Junak M -10, potem japońce rzędowe, nakedy, v-ki, bokser Aspencade. Junaka pokroiłem jak większość młodych czoperzastych. Koło od syreny, zawiecha wahaczowa własnej konstrukcji.... Troche tego było, ale nic mi na wkur... nie uderzyło tak jak opisałem powyżej. Desperacko, ale chce to naprawić i wieźć moto do Norwegii gdzie w tym sezonie bede śmigał. Jest oczywiście opcja na dołączenie jeśli ktoś by miał czas i ochote. Na chwilę obecną ide łyknąć szklane!! Mleka i przemyśle co z tym paleniem. Pozdro dla wszystkich... Co złego to ja...
_________________
Lepszy Caponord w telewizorze niż Multistrada u sąsiada.
Ostatnio zmieniony przez Capo 2019-01-16, 11:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
   
Tomek91 


Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 484
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2019-01-15, 15:56   

grzechotnik, Słuchaj jak nie wiesz jak naprawić moto to oddaj faktycznie do jakiego serwisu i nie zaprzątaj sobie tym głowy , tym bardziej że nie jest to motor pokroju MZ gdzie wszystko masz na wierzchu i bez problemu naprawisz , jedz do serwisu powiedzą Ci wszystko od A do Z i będziesz cieszył się jazdą , Dłubając po omacku jeszcze możesz sobie narobić większej biedy .
 
   
mr_soze 
Tiger 1200


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Wiek: 41
Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 296
Wysłany: 2019-01-15, 16:35   

Niedawno odebrałem swojego 1200 od Jagiela, który również miał problem z paleniem...i kilkoma innymi problemami...jak na razie pali :lol: :lol: :lol: więc chyba oddanie go do serwisu było słuszną decyzją. Szukałem w mojej okolicy kogokolwiek, kto mógłby to zdiagnozować..niestety nikt nie chciał się tego podjąć...więc motocykl na przyczepkę i do Wawy...
 
   
janciovodnik 

Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 3152
Wysłany: 2019-01-15, 16:39   

grzechotnik napisał/a:
Wiem, słyszałem dużo różnych opinii....

Poczytaj forum to zobaczysz jakie numery Kapcie odwalały użytkownikom. Niejeden z nas płakał jak się coś sypało. Ale nie raz dzwoniliśmy do siebie, wieźliśmy motocykle do ludzi z forum, radziliśmy się.
Masz szczęscie i jednocześnie pecha, ze nowych Kapci jak na lekarstwo.
Popatrz może na oficjalnym forum Aprilii https://www.apriliaforum.com/forums/forum.php
lub na grupie na fb https://www.facebook.com/groups/27247493648/
Niestety oba w angielskim.
Jak nie dasz rady... to serwis. I naprawdę nie ma czego się wstydzić. Ja tez jestem dyletant i słucham oraz radzę się mądrzejszych w temacie.
Oby tylko dobrze było :) Głowa do góry i do przodu ;)
 
   
grzechotnik 
Stary korwobód


Ile cylindrów ma Caponord: 1
Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 20
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2019-01-18, 22:31   

janciovodnik napisał/a:

Masz szczęscie i jednocześnie pecha, ze nowych Kapci jak na lekarstwo.
Popatrz może na oficjalnym forum Aprilii https://www.apriliaforum.com/forums/forum.php
lub na grupie na fb https://www.facebook.com/groups/27247493648/
Niestety oba w angielskim.
Jak nie dasz rady... to serwis. I naprawdę nie ma czego się wstydzić. Ja tez jestem dyletant i słucham oraz radzę się mądrzejszych w temacie.


Cześć Panowie! Jeszcze aż tak sie nie stresuje, bo zima... ale jak wiosenka zawita i nie zrobię maszyny, to chyba mnie wykręci! :shock: :shock: Niestety wyjechałem z Polski ... Kapo przykryty i czeka na mnie. Janciovodnik, Mr Soze, Tomek 91, zapodajecie pozytywna energię, jak chłopaki z serwisu :) dzięki!
Mam tu tyle roboty, że moje lenistwo zmusza mnie do pozostawienia sprzętu w warsztacie i nie szukania dziury. Poniekąd sięgam linkami ... znalazłem coś interesującego w opisie usuwania problemów z odpalaniem. Oto link: https://omko.pl/artykul/69/gdy-motocykl-zle-odpala
_________________
Lepszy Caponord w telewizorze niż Multistrada u sąsiada.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13