Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Pożegnanie
Autor Wiadomość
Marcin 
Aprilia Atlantic 500

Wiek: 53
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 358
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-07-26, 09:21   Pożegnanie

Cześć,

Nie ma działu 'Pożegnalnia', więc użyję tego. Z przyczyn obiektywnych (dotkliwy brak kasy na wykończenie domu) muszę zakończyć moją trzyletnią przygodę z Kapciem... Serce mi pęka, bo to były trzy dobre lata. Non stop jazda, żadnej awarii, nakręciłem gdzieś około 20 tysia... Jedyne co mi się popsuło w motorze, to zszedł mi lakier z plastiku pod siedzeniem i przepaliła mi się jedna żarówka w tylnej lampie (tak Wicher, dalej jej nie wymieniłem... :mrgreen: ). Raz zmieniłem klocki z przodu i przednia opona dobiega już kresu żywota. Ale to już nie będzie moje zmartwienie. Za kilka dni przyjeżdża nowy właściciel i zabiera moją maszynę. I teraz najlepsze. Przyciągnąłem motor z Londynu a po trzech latach on z powrotem jedzie na Wyspy, tylko trochę dalej, do Irlandii.... I drugie najlepsze - jedzie za te same pieniędze... :mrgreen: W życiu mi się już taki motor nie trafi...

Mimo że w najbliższym czasie będę reprezentował jazdę spieszoną, mam nadzieję, że mnie z tego forum nie wywalicie, nawet jeśli za jakiś czas kupię inne dwa koła, zupełnie do Caponorda nie podobne.... :mrgreen:
_________________
Pesymista, to dawny optymista, który po prostu zaczął myśleć realnie...
 
 
   
Wilk stepowy 

Wiek: 41
Dołączył: 25 Wrz 2009
Posty: 1229
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-07-26, 10:35   

Przykro słyszeć. Aczkolwiek historia zabawna, widać polubił jeżdżenie po lewej stronie..

Obawiam się, że również wkrótce też tu mogę zapukać.... :cry: W przeciągu tygodnia przemokliśmy 3 razy, zrobiliśmy w tydzień łączenie ok 250km w opadach deszczu :evil: i chyba się muszę za samochodem rozglądnąć. Aż boję się myśleć, taki fajny to motocykl. :cry:
_________________
Caponord 2003
Ostatnio zmieniony przez Wilk stepowy 2010-07-26, 21:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
   
maciejwu71

Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 238
Wysłany: 2010-07-26, 15:02   

Szkoda ze tak sie dzieje.Ale jak pamietacie i ja chcialem sprzedac Kapiszona.Mimo tego iz stoi ( juz w garazu) i zrobilem nim w tym roku moze 50km to jednak nie sprzedam juz mojej maszyny.Szykuje na przyszly rok bo planuje wyjazd do Polski.Moze w koncu sie spotkam z Wami i innymi na jakims zlociku.Zycie to zycie ......raz jest git a raz jest kit.
 
   
Wicher
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-26, 15:04   

Cóż drogi Marcinie. Przykra sprawa, ale życie to sztuka kompromisów :mrgreen:
Jak się odkujesz, to zapewne kupisz jakiegoś bzyka. Szkoda tylko, że mi centralki nie opchnąłeś :-P
 
   
Wojtaq 
*


Wiek: 68
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 583
Skąd: Piła
Wysłany: 2010-07-28, 23:29   

Na pewno się odkujesz! I na pewno będzie to Capo... A tymczasem bywaj!
_________________
Być narodowi użytecznym - jak Staszic!
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10