Strona główna
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Nie działają zegary i wskaźniki
Autor Wiadomość
Maciek 
Maciek

Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 784
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-06-19, 21:53   

Moje zegary już naprawione - sprawili to fachowcy z firmy MARSERWIS z Odolanowa - mogę śmiało ich polecić - temat trwał kilka dni z przesyłkami - koszt 200zł z przesyłkami - zegary działają:-) Pytałem co było - nie chcieli powiedzieć - tajemnica zawodowa:-) Prosiłem też o możliwośc zmiany wskazań st. w F na st. w C oraz zmiany mil na km. Powiedzieli , że da rady to zrobić ale jest ryzyko , ze po skasowaniu może nie podnieść się zegar - więc nie ryzykowałem.

Ale jest też ciekawostka - po odesłaniu zegarów wskazówka prędkościomierza stała na ok. 25 km/h. Zadzwoniłem do nich - doradzili , żeby po prostu ręcznie ją przestawić - ta - przestawiałem z 10 razy i się wkur........denerwowałem :evil: . ale zawsze wracałem w lewo na wartość 0 i po włączeniu zasilania kluczykiem zapierdzielała sobie bez pardonu na 25km/h :-) . Zgłupiałem - i metodą prób i błędów przestawiłem francę na 0 ale w prawą stronę (był wyczuwalnie większy opór). No i cud!!! :shock: Jest git i już nie wróciła na 25 . Takie proste i może ktoś pomyślałby , że głupie a działa !!! :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
Maciek
 
   
larry 


Ile cylindrów ma Caponord: 2
Dołączył: 24 Sty 2011
Posty: 126
Wysłany: 2011-06-21, 13:41   ...

Kolego dajesz, namiary, tel, adres i wklepiemy to w dziale SERWIS, pt. naprawa liczników - nie mylić z korygowaniem licznika. :)
 
   
Maciek 
Maciek

Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 784
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2011-06-22, 09:53   

A proszę bardzo- tu wszystko jest : www.marserwis.pl
tel. 503 77 66 25
tel. 511 155 313 - ten gość mi to robił ma na imię Marcin


Adres:

63-430 Odolanów
ul. Bartosza 34
_________________
Pozdrawiam
Maciek
 
   
aprilia 
Kamil


Wiek: 33
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 1241
Skąd: Lubaczów/Rzeszów
Wysłany: 2012-02-16, 20:23   

Wskazówki prędkościomierza i obrotomierza zawsze po ich wyciągnięciu coś przekręcimy ośką,dlatego trzeba je później ustawić na zero ale przy włączonym zapłonie jak ustawimy na 20 to od 20 będzie startowała,jak wyłączymy zapłon wskazówki zawsze idą troszkę w dół,popatrzcie na to: :lol:


 
   
Maciek 
Maciek

Wiek: 48
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 784
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2012-02-16, 22:15   

Znam temat - chyba kupowaliśmy tarczę od tego samego gościa :-) ) Ja zamówiłem z czerwonym lwem ino nie do 290 :shock:
_________________
Pozdrawiam
Maciek
 
   
aprilia 
Kamil


Wiek: 33
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 1241
Skąd: Lubaczów/Rzeszów
Wysłany: 2012-02-17, 08:21   

Może i od tego samego,ale nie mówił że robił do caponorda tylko robił kiedyś do rst 1000,to i tak pójdzie do przeróbki i obrotomierz też bo nowa jest błyszcząca a oryginalna matowa,odcięcie też do przesunięcia czerwone pole od 10 tyś. i jeszcze parę innych,a 290 to taki bajer :lol:
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FiSubIce v 0.5 modified by Nasedo. Done by Forum Wielotematyczne
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11